Nosič kol Thule EuroWay G2 922 k pronájmu


Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroWay G2 922 je exklusivní, pohodlný a lehký nosič kol na 3 kola. Thule EuroWay G2 922 se dá snadno připevnit k tažnému zařízení pouhým uzavřením páky. Vyznačuje se nízkou hmotností a větším prostorem mezi koly. Má naklápění ovládané nohou a odnímatelný a snadno posuvný držák rámů kol.

Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroWay G2 922 přepraví 3 jízdní kola.
Nabízí snadné zajištění k tažnému zařízení dotažením páky – jeden pohyb jednou rukou.
Nová vylepšená sklopná funkce umožňuje odklopení pod větším úhlem a pohodlný přístup do zavazadlového prostoru s naloženými koly.
Má naklápění ovládané nohou a odnímatelný a snadno posuvný držák rámů kol.
Vhodný pro všechna jízdní kola a rozměry pneumatik.
Snadné složení, uložení a skladování díky sklopné U-konstrukci.
Nosič je zamykací k tažnému zařízení, stejně tak kola jsou uzamykací k nosiči.

Rozměry nosiče kol na tažné zařízení Thule 920 jsou: šířka 105 cm (při vysunutí světel a uchycení kol je šířka 120 cm), hloubka 75 cm, rám na výšku má 80 cm. Při sklopení rámu se hloubka zvýší.

Pomocí adaptéru pro rezervní kolo Thule 9202 lze nosič Thule EuroWay G2 922 snadno přizpůsobit pro vozidla SUV s rezervní pneumatikou na zádi (tímto se sníží počet přepravitelných kol o jedno). Nemáte-li na tažném zařízení 13-pólovou euro zásuvku ale 7-pólovou, doporučujeme adaptér Thule 9906.

Nechcete aby se na vaše kola prášilo? Pak ochranná plachta pro přepravu jízdních kol je tu právě pro vás. Pokud vlastníte horské kolo s dámským rámem, doporučujeme adaptér rámu kola Thule 982.

Zakrývají kola třetí brzdové světlo? Zvyšte bezpečnost převozu kol a objednejte Thule třetí brzdové světlo 9902. Přispějete k větší bezpečnosti a nikdo Vás nepřehlédne.

CENÍK

  • půjčovné 130 Kč / den ( při půjčení na více jak 7 dní 10% sleva )
  • vratná kauce: 3000,-
  • nosič kol si můžete půjčit od 7:00 hod
  • vrácení je možné následující pracovní den po skončení nájmu do 19:00 hod
  • s montáží na Vaše vozidlo Vám u nás rádi pomůžeme.